Menu

Batman: Arkham Knight Konusunda Rezillik Diz Boyu! - ebolax

Ooo bebeğim son gelen haberler çok sert!

Oyuncuların bildiği üzere Batman: Arkham Knight, PC’ye çıkışını maksimum sorunla beraber yaptı. Şimdiye kadar sorunlarına (özellikle performans problemlerine) net bir çözüm getirilemeyen oyunun Steam’de şatışı bile durduruldu.

Bugün çıkan bir habere (dedikodulara diyelim) göre aslında bu sorunlar, bir yıldan uzun bir süredir biliniyormuş. Ancak yayıncı Warner Bros, bunların açığa çıkmaması için büyük uğraş vermiş.

Oyunun test ekibinden birisi (adını vermek istememiş), “Konsollarda test için 100 kişilik bir ekip varken, PC’de sadece 10 kişilik bir ekip vardı. Üstelik sadece 720p ile test etmemize izin veriyorlardı” şeklinde bir açıklama yaptı.  

Yapımcı firma tarafından yapılan “Yamanın ne zaman çıkacağını bilmiyoruz” açıklaması da bütün bu olaylara tüy dikmiş durumda.

Oyunun PC sürümünün pek sallanmadığı veya performans sorunlarını aşmakta yetersiz kalındığı ortada.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!