Menu

Star Trek 3’ün Yönetmeni Çekimlerden İlk Fotoğrafı Sızdırdı - attilan

Filmin yönetmeni Justin Lin bu pazartesi twitter’dan “yıldız filosunun sıradaki yolculuğu başlasın!” şeklindeki paylaşımıyla Star Trek hayranlarına müjdeyi verdi. Serinin müdavimlerinin yakından tanıdığı yıldız filosunun armasını taşıyan üniformanın bir fotoğrafını da mesajına eklemeyi ihmal etmedi. 

Lin #LLAP (Live Long and Prosper) hashtag’i ile paylaştığı tweet’i ile Şubat ayında 83 yaşında hayatını kaybeden ve Spock karakteriyle özdeşleşen ikonik oyuncu Leonard Nimoy’u da anmış oldu.

Serinin bu bölümünde Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana (yazması bile çok hoş :)), Simon Pegg ve Karl Urban gibi isimler yerlerini korurken kahramanlarımızın karşısına zorlu bir düşman olarak İdris Elba’nın çıkabileceği de gelen dedikodular arasında. Ayrıca Simon Pegg bu defa senaristler arasında da karşımıza çıkıyor.

Bundan önceki bölümlerde hayranlarının “karakterler orjinal serideki temele ne zaman tam oturacak, atılgan ve mürettebatının asıl görevi olan beş yıllık araştırma yolculuğu ne zaman başlayacak” şeklindeki serzenişleri bu bölümde karşılık bulacak mı hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Daha önce Roberto Orci’nin yöneteceği açıklanan film geçtiğimiz yıl içinde Justin Lin’e teslim edilmişti. Star Trek Beyond adını taşıyan bölümün 8 Temmuz 2016’da gösterime girmesi bekleniyor. Bakalım Hızlı ve Öfkeli serisinin yönetmen koltuğundan hatırladığımız Justin Lin modifiyeli otomobiller ile yaptığı şeylerden sonra WARP motoru ile donatılmış bir yıldız gemisi ile neler yapabilecek, heyecanla bekliyoruz.

attilan
Eski toprak, bilim kurgu ile siyah beyaz tv'ler ve çizgi roman kitaplarıyla tanışmış, teknoloji ve kişisel bilgisayarların evlerimize girdiği ilk zamanlara şahit olmuş kendini şanslı sayan biri. Duayen sokak basketbolcusu. En önemli özelliği starcraft'ın strateji diğerlerininse oyun olduğuna inanmasıdır, oradan kazanmaktadır.

ZAYANORA Yorumları (11 Yorum)

 1. Murat dedi ki:

  Eline sağlık. Merakla bekliyoruz. ;)

 2. Sevgi Türsan dedi ki:

  Oo saygılar efenim!

 3. Barış üçler dedi ki:

  Bir Cevap

 4. Ceyhun Ateş dedi ki:

  Bize de bekleriz Atilla bey :) ….Teşekkürler çok bilgilendirici bir yazı olmuş

 5. Atilla Meriç Atilla Meriç dedi ki:

  Sürç-ü lisan ettikse affola :)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

 • 3103 posts
 • 124 comments
 • 453 followers
 • 0 fans
 • 0 subscribers
 • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!