Menu

Yeni Skyrim Modu, Oyuna Online Co-Op Getiriyor! - ebolax

Steam tarihinin en çok modlanan oyunlarından olan The Elder Scrolls V: Skyrim, halen çılgıncasına modlanmaya devam ediyor. Bu sefer ki mod, çıkmış bütün modlar içinde en kral mod olmaya aday durumda yalnız; Reddit kullanıcısı Siegfre, Skyrim’e online co-op desteği getiren mod için yardım almak istiyor.

Mod, şu an için geliştirme sürecinin baya erken aşamalarında ne yazık ki. Tamriel Online projesinde, bir arkadaşınızla aynı dünyada buluşabilseniz de, yapabileceğiniz şeyler epey kısıtlı. Modun bu halinde, Skyrim’i Skyrim yapan NPC’ler, görevler ve dövüş mekanikleri gibi şeyler çalışmıyor. Yani şimdilik co-op oynamak mümkün değil ama umudumuz var adamım!

Bu modla ilgili güzel haberler bekliyoruz heyecanla.

http://www.reddit.com/r/skyrimmods/comments/3ad3cy/help_tamriel_online_testing/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!