Menu

Steamdealz.com’da Ne Çıkarsa Bahtına Oyun Kazanma Şansı! - ebolax

Way arkadaş bugünleri de görecek miydik?

Hacılar G2A insanları bir sistem kurmuş (ben G2A.com’da indirimdeki oyunların arasında gördüm de gittim zaten), http://steamdealz.com/ adresine gidiyorsun, 2 dolar veriyorsun ve şansına hangi oyun çıkarsa alıyorsun (Steam Key’ini gönderiyorlar).

Çıkabilecek oyunlar arasında GTA V‘inden The Witcher 3‘üne, Arma III‘ünden DayZ‘sine kadar herşey var yani öyle tırrık oyunlar çıkmıyor yalnızca (ama tabi ki iyi oyun çıkma ihtimali düşük). Ayrıca sistemin şöyle bir özelliği var verilen oyunların hiçbiri 2 doların altında değil yani her zaman için kazanıyorsun aslında.

Bildiğin kumar olan sitenin key fiyatları şu şekilde:

1 Key : 2 dolar
5 Key : 8 dolar (%20 kazançlı)
10 Key : 14 dolar (%30 kazançlı)

Ben aldım bir tane key Paypal kullanarak deneme amaçlı (hem bi dolandırıcılık falan olmasın diye) ama bende olan oyunlardan biri çıktı o yüzden bu yazıyı ilk okuyana hediye ediyorum :)

Sinister City Steam KEY :  G4ICV-WFYLT-REZ39

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (4 Yorum)

 1. ebolax ebolax dedi ki:

  Hacı sistem o kadar çok tuttu ki adamların elinde dağıtacak key kalmadı. Şu anda alım yapılamıyor yakında yeniden başlar.

 2. Cihan dedi ki:

  Nasıl aldığını anlatır mısın ben üye oldum ama tıklıyorum hiç bir şey olmuyor

 3. ebolax ebolax dedi ki:

  Zayanora.com yalnız benden oluşmamaktadır efenim :)

 4. Can dedi ki:

  Bir gün senden bir key alacağım ümitliyim. Bence bir yarışma, çekiliş, oyun tarzı bir şey ile vermelisin keyleri.

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

 • 3103 posts
 • 124 comments
 • 453 followers
 • 0 fans
 • 0 subscribers
 • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!