Menu

Steam’de Bu Hafta Sonu The Elder Scrolls V: Skyrim Ücretsiz! - ebolax

Hey adamım! Halen Skyrim oynamadıysan şimdi artık tam zamanı!

Steam‘de bu haftasonu, Steam’in klasik “free weekend” etkinliği çerçevesinde, The Elder Scrolls V: Skyrim oyunu ücretsiz olarak denenebilir durumda olacak.

Bildiğiniz üzere Skyrim, single player (tek kişilik) ve hikaye odaklı bir RPG oyunu yani “ooo ücretsiz olacaksa haftasonu çeker bitiririm oyunu” gibisinden bir düşünceye varabilirsiniz ama o kadar sürede bitirmenizin imkansız olduğu da bir oyun Skyrim :)

Steam tarafında bir de bonus olarak oyuna %75 indirim yapılmış durumda. Şu anda The Elder Scrolls V: Skyrim 7.75 TL’den ve tüm DLC’lerin dahil olduğu The Elder Scrolls V: Skyrim – Legendary Edition versiyonu da 20.06 TL’den satılıyor.

Artık bu fiyatlara kaçırılmaz diyorum ve 2011 yılında çıkmış bir oyunun halen bu kadar popüler olabilmesine şapka çıkarıyorum.

 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (2 Yorum)

 1. ebolax ebolax dedi ki:

  Sanırım pazartesileri bitiyordu Steam’in free weekend etkinlikleri ve evet süre dolduktan sonra oyunu satın almamışsanız açılmayacak.

 2. Burakhan dedi ki:

  Şimdi pazar günüden sonra oyun açılmayacak mı ?

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

 • 3103 posts
 • 124 comments
 • 453 followers
 • 0 fans
 • 0 subscribers
 • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!