Menu

LEGO: Dimensions, Oyuncaklarıyla Beraber Geliyor! (video) - ebolax

LEGO ve Warner Bros işbirliğiyle geliştirilen yeni LEGO oyunu LEGO: Dimensions, oyunla beraber gelen oyuncaklarıyla ilgi çekmeyi planlıyor.

LEGO: Dimensions, daha önceki LEGO oyun evrenleri olan DC Comics, The Lord of the Rings, The LEGO Movie, The Wizard of Oz, LEGO Ninjago, Back to the Future gibi evrenleri bir araya getirecek.

Oyunla gelecek LEGO oyuncakları da başlangıç olarak bir adet geçit, üç adet mini figür (Batman, Gandalf ve Wyldstyle) ve Batmobil olacak. Ayrıca oyunun içeriğini genişletecek daha bir çok oyuncak da ilerleyen zamanlarda sunulacak.

lego-dimensions-detail

Lego Dimensions Xbox 360, Xbox One, PS4, PS3 ve Wii U için 29 Eylül’de yayınlanacak.

Bu yeni proje ile ilgili gayet güzel bir duyuru videosu da geldi:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!