Menu

Rainbow 6 Siege CE içeriği ve yeni video - adre

Daha önce de belirttiğim gibi Zayanora ekibi olarak hevesle beklediğimiz oyunlardan bir tanesi Rainbow Six Siege, ki tarz olarak benim en beğendiğim FPS tarzı Tactical Shooter bilirsiniz, R6 için yeni haberler gördüm buradan paylaşayım dedim.

Rainbow Six Siege’in Collector’s Edition paket içeriği belli oldu, paket ile birlikte altın kaplama silahlar, 120 sayfalık özel taktik kitabı, collector box extra olarak geliyor. Açıkçası böyle bir oyun için CE içeriği bence çok sınırlı, ilerleyen günlerde içerik genişler umarım, ayrıca Altın silahları oldum olası sevmemişimdir şahsen kesinlikle kullanmayacağım bir olay.

Oyunun Collector’s Edition sürümüne ön sipariş yapmak için link‘e tıklamanız yeterli.

Rainbow_Six_Siege_CE_small

CE içeriği ile birlikte yeni video’da yayınladı yeni videoya geçmeden önce ilk olarak bir önceki Recoil – Community Corner #1 videosunu paylaşmak istiyorum, sonrasında The Operators – Behind the Wall #2 ve Gameplay Trailer (PS4/Xbox One) (60 FPS) videosu ile Rainbow Six Siege bekleyişine devam edebiliriz, hatırlarsanız Emre bir kaç  gün önce şuradan Gameplay Trailer (PS4/Xbox One) (60 FPS) videosunu zaten paylaşmıştı, buradan tekrar bir izleyip gaza gelelim :)

Sanırım pre-order yapacağım ben bunu hmm…

adre
Herşey 1993 senesinde arcade salonu'nu keşfetmesi ile başladı, sonrasında eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!