Menu

Rainbow Six: Siege’den Yeni Oynanış Videosu Geldi - ebolax

Ubisoft, büyük beklentilerle beklediğimiz Rainbow Six: Siege‘in test aşaması devam ederken, bir yandan oyunla ilgili haberleri pompalamaya devam ediyor. Rainbow Six: Siege’in yeni oynanış videosu yayınlanırken, oyunun koleksiyon sürümü de detaylandı.

Belirtilenlere göre oyunun koleksiyon sürümü oyunda yer alacak olan her silah için altın renkte özel bir kaplamayı içerecek. Ayrıca oyunun bu paketinde 120 sayfalık bir taktik rehberi yer alacak. Bu rehberde her silah ve harita için taktiksel bilgiler oyunculara sunulacak.

Oyunun en güzel özelliği, diğer FPS oyunlarındaki gibi harala gürele millete dalmayıp, sabırla taktik geliştirmek zorunda olmamız. Bol aksiyon isteyen Hardline oynasın arkadaaaş!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!