Menu

Battlefield 4 İçin Yeni DLC Yolda! (video) - ebolax

Zayanora ekibi olarak, halen deli gibi oynadığımız Battlefield 4 için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Bu yılın sonuna kadar Battlefield 4 için DLC çıkaracağını açıklayan DICEWeapon Crate DLC isimli eklenti paketini duyurdu.

Westie tarafından yayınlanan video sayesinde oynanış görüntülerini gördüğümüz Weapon Crate DLC ile birlikte oyuna 5 adet yeni silah ekleniyor ve Gun Master modunun DLC ile birlikte açılacağı belirtiliyor. Ayrıca oyuncuların kendi haritalarını tasarlamasına izin verecek olan DICE sayesinde favori haritaları Battlefield 4’te görme imkanına kavuşacağımız da bildirildi.

Özellikle bu oyuncuların kendi haritalarını yapabilmesi olayı çıktıktan sonra oyun süper bir hal alacak benden söylemesi.

Edit : Gelecek olan yeni silahlar GROZA-1 Carbine, AN-94 Assault Rifle, GROZA-4 PDW, L86A2 LMG ve Mare’s Leg olacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!