Menu

Yaz Saati Uygulaması Başladı - ebolax

Yaz saati uygulaması dün gece (29 Mart – Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece) 03.00’da başladı ve  saat 03.00‘ı gösterdiğinde, saatler 1 saat ileri alındı.

26 Ekim 2014 tarihinden beri devam eden kış saati uygulaması, nihayet sona erdi ve gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla Ekim ayının sonuna kadar devam edecek yaz saati uygulaması başladı.

Artık bilgisayarlar ve akıllı telefonlar saat ayarlarını kendileri otomatik yapıyorlar ama halen kullanılmakta olan analog saatler (duvar saatleri, kol saatleri vb.)  kendilerini güncelleyemedikleri için bir ayar çekmeniz gerekiyor. Özellikle benim gibi analog kol saatine göre iş yapanlar için önemli bir durum. Zamanında Resident Evil filmine saatimi ayarlamadığım için ortasından dalmış, ikinci yarısından izlemeye başlamıştım. Sonradan uyandım çıktım tabi filmden :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!