Menu

Dota 2 The International 2015 Biletleri 10 Dakikada Tükendi! - ebolax

Dota 2‘nin ve dünyanın en büyük eSpor organizasyonlarından biri olan (muhtemelen en büyüğü) The International‘ın 27 Mart‘ta satışa çıkan biletleri toplamda 10 dakika içerisinde tükendi!

İki parti şeklinde (2 gün arayla) satılan biletlerden, ilk parti 6 dakikada tükenirken, ikinci parti 4 dakika bile dayanamadı.

The International 2015, 3-8 Ağustos arasında Seattle, Key Arena‘da düzenlenecek. 99 dolardan piyasaya sürülen biletlerin 10 dakikada tükenmesi yeni bir rekora daha imza attı.

Geçtiğimiz yıl biletler 1 saat dayanabilmişti ve turnuva, çevrimiçi olarak 20 milyon tekil izleyiciye ulaşmıştı. Yine geçtiğimiz yıl turnuvanın rekor bir ödül verdiğini de (5 milyon dolar) hatırlatmak gerek. Baya rekorlu bir turnuva yani maşallah :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!