Menu

Super Mario 64 HD Remake Oynamak İsteyenler? - ebolax

Şahsen en çok oynadığım Super Mario oyunu olan Super Mario 64‘ün (Nintendo 64 emulatorunde) Unity Motoru ile yeniden yazılmış HD Remake versiyonu çıkışını yaptı.

Roystan Ross (ne biçim isim lan bu?) tarafından Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilen bu hayran yapımı projede bir kaç istisna dışında her şey 1996‘da çıkış yapan Super Mario 64’deki gibi.

Oyun Windows, Mac ve Linux platformları için indirilebilir durumda ama Unity sayesinde isterseni tarayıcınız üzerinden de oynayabiliyorsunuz. Ross, yayınladığı açıklamada projeyi daha da geliştirmek gibi bir amacının bulunmadığını belirtmiş ama hataları falan giderir heralde eşşek değildir.

Super Mario 64, kesinlikle muhteşem bir oyun, platform oyunu sevenler mutlaka oynamalı diyorum. Hem eğlenceli, hem hikayesi oynatıyor, hem de gayet uzun bir oyun. 

https://roystanross.wordpress.com/super-mario-64-hd/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!