Menu

Steam’de SEGA Oyunlarına Aşırı İndirim! - ebolax

Steam‘de düzenlenen Publisher Weekend (Yayıncı Haftasonu) kampanyalarının bu seferki konuğu SEGA oluyor. “SEGA Super Bundle” isimli pakette neler var neler!

Yapılan indirimler dahilinde tüm Total War, Company of Heroes ve Dawn of War oyunlarını %75 indirimle alabilirsiniz. Bu serilere ait DLCler de %50 indirimde.

Çoğunlukla SEGA’nın klasik oyunlarından (Master System oyunları, Virtua Fighter oyunları falan) oluşan paketi toptan almak için 199,00 TL ödemeniz gerekiyor. Ama oyun oyun alırım diyorsanız, aralarda çok güzel oyunları 3-5 TL gibi çok ucuz fiyatlara kapatabilirsiniz.

Şu linkten gidebileceğiniz indirimler 30 Mart‘ta son bulacak.

http://store.steampowered.com/sub/63829/

Ayrıca bu paket haricinde Alien: Isolation oyununda da %75 indirim uygulanmış. 18,75 TL‘ye satılan Alien: Isolation, bu fiyata kesinlikle kaçmaz (hatta ben de aldım yani düşün)

Alien: Isolation için : http://store.steampowered.com/app/214490/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!