Menu

Playstore’dan GTA V Alanlar Adil Kullanım Kotasına Takılmayacak! - ebolax

27 Nisan’da (inşallah) çıkışını yapacak olan Grand Theft Auto V için Playstore’dan ilginç bir kampanya geldi.

Oyunun dijital satışını yapan Playstore, oyunu 1 Nisan’dan önce sipariş eden kullanıcılara 2-30 Nisan tarihleri arasında sınırsız Adil Kullanım Kotası kampanyası başlattı. GTA V’in diğer son dönem AAA oyunlar gibi adil kullanım kotası düşmanı (65GB) olduğunu düşünürsek bu kampanyanın güzelliği ortaya çıkıyor.

TTNET’e ait olan PlayStore, sınırsız kotanın tüm internet için geçerli olduğunu açıkladı yani 1 ay boyunca ister oyun indirirsin ister film indirirsin vur patlasın çal oynasın! 

Tabi ki kampanyadan yalnızca TTNET Limitsiz İnternet’e sahip olan kullanıcılar yararlanabilecek. Bu kullanıcıların da oyunu Playstore üzerinden faturaya yansıtarak alması gerekiyor, yani kredi kartı ile aldığın zaman olmuyor deli gönül.

Kampanyanın en gıcık tarafı da verilen oyun Steam aktivasyonu içermiyor. Oyunu Steam üzerinden oynayamayacağınız için ne kadar almak istenir tartışılır.

Sonuç olarak kampanya güzel kampanya olmuş ama kıl tarafları da oldukça fazla. Ben TTNET kullanıcısı olmadığım için zaten sallamıyorum bu kampanyayı ama bu adil kullanım kotası hakkaten büyük sıkıntı Türkiye internet kullanıcıları için. Bir de şöyle bir şey var, oyun ayın 27’sinde yani sonunda çıkacak. Varsın kotan bitmiş olsun aç ay sonuna kadar 3 günde gelir zaten oyun 3 Mbit internetle.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!