Menu

Star Citizen Bağışlarda 76 Milyon Doları Gördü - ebolax

Olm adamlar oyunu çıkarmadan zengin oldu be! Bu olay Türk birilerine olsaydı (76 milyona da gerek yok 100.000 dolar falan yeter) şimdiye kadar kesin topuklamıştı.

Ben dahil bir çok oyuncunun beklediği açık dünya MMO uzay simulasyonu + FPS oyunu Star Citizen, topladığı bağış miktarıyla pek çok kez gündeme geldi. Yapım için yapılan bağış miktarı 851 binden fazla oyuncunun desteğiyle 76 milyon doları buldu.

Yapılan bağış miktarının yalnızca son iki hafta içinde 2 milyon dolar olduğunu göz önüne alırsak oyunun bağış konusunda halen deli gibi popüler olduğunu söyleyebiliriz.

2016 yılında çıkacak olan oyun, 100 GB civarlarında yer kaplayacak.

Tabi millet babasının hayrına bağış yapmıyor. Belli bağışlara verilen hediyeler var yani insanlar “destek olayım” tadında bağış yapmıyor, oyun çıktığı zaman bu bağış yapanların çoğu uzay gemisidir, skin’dir bir şeyler alacak.

https://robertsspaceindustries.com/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!