Menu

Grup Vitamin’in Yeni Albümü Yakında Çıkıyor! - ebolax

Oha diyorum! İşte bu hiç beklemediğim bir haber oldu :)

1990‘ların başında kurulmuş, ilk kadrosunda Gökhan Semiz, Ufuk Yıldırım ve Ercan Saatçi‘nin de bulunduğu Türk pop müzik grubu Grup Vitamin, çıktığı dönemde Türkiye’de bomba etkisi yapmış ve o dönemde herkesin ağzına dolanmış İsmail, Dokundur gibi şarkıları beyinlerimize kazımıştı.

Yine o dönem bir sürü Vitamin grubu çıkmasına sebep olmuş ve insanı müzikten soğutan şarkılar dinlememize de yine Grup Vitamin grubu sebep olmuştu. İlginç bir şekilde ilk Grup Vitamin albümü dışında çıkan diğer albümleri ve çıkan diğer grupların albümleri neredeyse hiç iş yapmadı ve bu “Grup Vitamin Dönemi” bir süre sonra bitti gitti.

İşte bu Grup Vitamin, şimdi yeni bir albümle geliyor. Endopilazmik Retikulum ismindeki albümün,  kapağıyla birlikte, içeriğindeki şarkılar da belli oldu. Albüm, Poll Production etiketi altında 1 Nisan 2015’te satışa sunulacak (1 Nisan şakası çıkarsa şaşırmam şahsen)

Albüm içeriğindeki parçalar:

Monakkoluyum
İsmail 2
Seviyora
Külbastı
Cıss
Apaçi Ayhan
Dingiller
Kriz
Al Aşkını Sok Gözüne
Fatoş
Şaşkın Demokrat
Cep Telefonu
Türkiş Kovboylar
Bülbül Ölmüş Ötmüşüz

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!