Menu

H1Z1 Satışları Bir Milyonu Geçti - ebolax

H1Z1‘in yapımcı ekibi Daybreak Game Company, şu anda erken erişimde olan oyunun satış rakamlarını açıkladı. Belirtilene göre Steam Erken Erişim’deki yapım 1 milyondan fazla satmış durumda.

Oyunu ilk çıktığında almış olan ben server’lara bağlantı sorunları yüzünden oynayamamış ve Steam tarafında benim gibi insanların şikayetleri üzerine sağlanan geri iade şansını değerlendirmiştim ama biraz önce oyunu tekrar satın aldım artık sorun kalmamıştır diye tahmin ediyorum.

DayZ’e oldukça benzeyen oyun özellikle crafting konusunda gayet güzel özellikler sunuyor.

Şu an alfa aşamasında olan H1Z1’i, Steam üzerinden 31 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

http://store.steampowered.com/app/295110/

 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!