Menu

Yeni Nesil Kaykay; Post Modern Skateboard - ebolax

Gayet uzun yıllardır popülerliğini bir şekilde korumayı başaran ve standart tasarımı dışında görmediğimiz kaykay (skateboard),  son yıllarda ilginç tasarımlara imza atmaya başladı. Post Modern Skateboard da fazlasıyla ilginç tasarımıyla sivrilmek isteyen bir ürün olmuş.

Kaykay, iki adet 10 inçlik çemberden oluşuyor. Bu çemberlerin içerisinde ayak koymak için platformlar yer alıyor. Çemberlerin arasında ise uzatılabilir bir bağlantı çubuğu yer alıyor. Çubuk çemberleri bir arada tutuyor ve dengeyi sağlıyor.

postmodernskates

Kaykayı öğrenebilmek için biraz çalışmak gerekiyor. Asıl zorluk ise çubuğu çıkardığınızda başlıyor. Bu konsept ile daha fazla serbestlik sunsa da sürmesi biraz daha zor. Kaykayın sürüşü biraz yılan kıvrılmasına benziyor. Kaykay tutkunlarının beğenisine sunulan Post Modern Skateboard 100 dolar fiyat etiketi ile satışta.

postmodernskateboard

Walla hacı arada çubukla bir nebze anladım kullanım şeklini ama o çubuk çıkınca nasıl hızlanacaksın bir çözüm bulamadım :) Kaykayla ilgili video da paylaşmamış adamlar muhtemelen sürebilen henüz yok :D

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!