Menu

TRON Filminin Fütüristik Motosikleti Satılıyor! - ebolax

Bilim kurgu filmleri konusunda efsane isimlerden olan, 1982 yapımı TRON‘un 2010 yılında çekilmiş devam filmi TRON: Legacy‘de kullanılmış olan (TRON’da da vardı ama dandik görünüyordu) lightcyle aracının sürülebilir bir kopyası 2 Mayıs tarihinde satışa çıkarılacak.

Araba koleksiyoncusu Andrews ailesinin satışa sunacağı araç, 96 Volt gücünde direk sürüş özelliği sunan lityum bataryalı motora sahip olduğu da belirtildi. Motorun gaz kontrolü bilgisayar tarafından yapılırken sürüş koltuğu ise yerden yalnızca 72 cm yüksekliğe sahip. Aracın sadece bir kaç kez Andrews müzesi içerisinde kullanıldığı da detaylar arasında.

2 Mayısta yapılacak açık artırmada ise motorun 25 bin ile 40 bin dolar fiyat aralığında satılacağı söyleniyor.

Oooo TRON alırım bi dal…

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!