Menu

Microsoft’tan Çok Ekonomik Lumia 430 - ebolax

Aaah ah sen bu hallere düşecek firma mıydın be Nokia? Microsoft Lumia 430 demeye dilim varmıyor (aha dedim bile).

Microsoft, alt seviye telefon piyasasına yönelik yeni cep telefonu Lumia 430‘u tanıttı. Vergiler hariç sadece 70 dolar fiyat biçilen cihaz, Microsoft’a göre “şimdiye kadarki en uygun fiyatlı Lumia“.

Lumia 430’un özellikleri arasında 4 inç WVGA ekran, 8 GB depolama alanı (ve microSD slotu), 1 GB RAM var. İşlem gücü çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon 200 tarafından sağlanan telefon, fiyatına göre gayet iyi özelliklere sahip.

Ekonomik Lumia 435 ve 532’nin arasına katılan Lumia 430’un kamera özellikleri bu telefonlara oldukça benziyor. Arka tarafında 2 MP‘lik bir kamera bulunan yeni Lumia, önde 0,3 MP’lik bir kameraya yer vermiş.

Sıradan bir kullanıcının her türlü işini görecek olan Lumia 430 bana sorarsanız mis gibi telefon olmuş. Cep telefonu ile iyi fotoğraf çekmeye çalışmanın anlamsız olduğunu düşünen ben kendim size tavsiye ediyorum ki yeni çıkan süper özellikli telefonlara abanmayın hemen, işinizi görecek olan telefonu alın.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!