Menu

Danimarka’da Kan Bağışı Yapan Bloodborne’u Kapıyor! - ebolax

PlayStation Danimarka, ülkenin kan bağış merkezi GivBlod ile ilginç ve bir o kadar da değerli bir kampanya başlattı. Eğer merkeze gidip kan bağışında bulunursanız, size bir adet Bloodborne oyunu verilecek.

Danimarka’da başlayan bu olay 23 Mart’a kadar devam edecek ve aynı zamanda kan verenlerin Bloodborne temalı bir konsol kazanma şansı da olacak. Kan bağışı yapanların oyunları yine 23 Mart’ta teslim edilecek.

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen (exclusive) Bloodborne, 24 Mart’ta piyasaya çıkacak.

Hadi hacı vizeyi, pasaportu ayarla gidiyoruz Danimarka’ya! Güzel bir olay keşke ülkemizde de yapılsa diyoruz ama bu olay Türkiye’de yapılsa, çok kan verdiği için öleni mi ararsın, kan bankasının doluluk rekoru kırdığına mı şahit olursun belli değil. Bedava bir şey vermeyecen hacı bu ülkede :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!