Menu

Zayanora.com Bundle’da! - ebolax

Biliyoruz aklınıza hemen “Nedir bu Bundle?” sorusu geldi ve adamım seni temin ediyorum ki yakın zaman sonra bu sorunun cevabını bilmeyen kalmayacak!

Yaratıcılarının cümleleriyle Bundle; “Geçen ay 30’dan fazla ülkede yayına giren, binlerce haber kaynağı ve blogu bir araya getiren ve App Store’dan ücretsiz indirilebilen bir haber okuma uygulaması. Henüz çok yeni olmasına rağmen dünya çapında büyük ilgi gören Bundle; sanattan spora, teknolojiden yemek başlıklarına kadar birçok önemli ve popüler haber kaynağını kullanıcılarına sunuyor.” şeklinde açıklanmış.

Akademik cümleleri sevmeyenler için de Bundle; zirilyonlarca haber ve blog yazılarını ilginizi çeken konu başlıklarında toparlayarak size sunan ve her gün güncellenen bir mobil uygulama.

Bundle_1

İşte bu uygulama haber kaynağı olarak Zayanora.com‘u da veritabanına ekleyerek bizi gururlandırdı. Bundan böyle yeni yazılarımızı oradan da takip edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için :  http://bundletheworld.com/

Gönder gelsin Apple telefonuma diyenler için :  https://itunes.apple.com/tr/app/id830521905

Apple’da neymiş Android gelsin diyenler için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!