Menu

NVIDIA GeForce GTX Titan X’in Fiyatı Belli Oldu! - ebolax

Dün GTX Titan X kartlar için sürücü yayınlayan NVIDIA, yeni oyun canavarı ekran kartı GeForce GTX Titan X‘in fiyatını açıkladı. Açıklamaya göre bu ekran kartı 999 dolardan satışa çıkacak.

Birçok oyuncunun beklediğinden daha düşük olan bu fiyat elbette senin benim gibi oyuncuları aşan fiyat hacı, anca çılgın bi arkadaşımız alıp oynarken yanında seyrederiz. Bir de açıklanan bu fiyat yurtdışı fiyatı, bu kart Türkiye’de 3000 TL’den aşağı olmayacaktır.

Titan X’in 4K oyun deneyimi için piyasadaki kartlar arasında en iyi seçim olacağı söyleniyor. Bize 1080p yeter hacı tamam sakin ol şampiyon!

Edit : Nvidia tarafından açıklanan bilgiye göre Titan X tam 3.549TL‘lik tavsiye edilen satış fiyatı ile piyasaya çıkacak. Oha diyorum başka da bir şey demiyorum.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!