Menu

Artık Steam’den Alınan Oyunlar Geri İade Edilebilecek - ebolax

Steam’den satın alınan oyunların geri iade edilemiyor oluşu şimdiye kadar büyük tepki görmüş ve bu konu mahkemeye kadar taşınmıştı ve işte bu mücadele sonunda meyvelerini verdi.

Steam‘in kullanıcı sözleşmesinin yenilenmesiyle beraber gelen yenilikle, bundan sonra Avrupa bölgesi üzerinden Steam’de satın alınan oyunlar, 14 günlük süre içinde hiçbir neden belirtmeden geri iade edilebilecek.

Bir Türk olarak aklınıza hemen “ooo oyunu alırım 14 gün içinde bitirir geri iade ederim” fikrinin geldiğini biliyoruz (evet dostum seni tanıyoruz). Bu dahiyane fikri çürütmek için; eğer satın aldığınız oyunu bilgisayarınıza indirirseniz bu özellikten faydalanamayacaksınız.

Belkim bazı online oyunlara H1Z1‘de yaptıkları gibi bilgisayarınıza indirseniz bile geri iade seçeneği gelebilir çünkü şu anki haliyle bilgisayarıma indirmediğim bir oyunu neden iade edeyim diye düşünüyor insan :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!