Menu

Adam Sandler’lı Pixels İçin Tam Fragman Yayınlandı - ebolax

Dünyadan uzaya gönderilen sinyali yanlış anlayıp, ünlü oyun kahramanlarını bizi yok etmek için kullanan uzaylılar ile savaşı konu alacak olan Pixels için resmi fragman yayınlandı.

1982 yılında NASA’nın uzaya gönderdiği kapsül içinde dünyadaki o zamanki yaşama ait bilgiler gönderilir. Bunların arasında Donkey Kong, Pacman gibi oyunlar da vardır ve bu bilgileri bulan uzaylılar dünyaya bu bilgilerin içeriği ile saldırırlar. Fragmandan da izleyeceğiniz üzere mesela Donkey Kong, filmdeki karakterlerin aşması gereken bir engel olarak, gerçek boyutlarda karşımıza çıkıyor. (Zamanında teyzemlerde çılgınca oynadığım Donkey Kong’daki ana karakter Super Mario’dur onu da belirtelim :)

Chris Columbus‘un yönetmenliğinde beyaz perdeye konuk olacak. Başrolde Adam Sandler, Jane Krakowski ve Peter Dinklage’i izleyeceğimiz Pixels, 14 Ağustos‘ta vizyona girecek.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!