Menu

Uçan Arabalara Hazır mısınız? - ebolax

Amerika merkezli AeroMobil şirketi, bilim-kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen bir uçan araba üretmeyi başardı. Açılamalarına göre bunun yetinmeyecek olan şirket, bundan sonraki adım olarak kendi kendine uçabilen bir araba yapmak istiyor.

Hybrid olarak tasarlanan uçan araç, çim zeminden kalkış yapabiliyor ve 500 mil uçabiliyor. Firmanın yapmış olduğu açıklamaya göre 10 yıl içerisinde bu araçları yerde ve havada görmeye başlayacağız.

Hemen heveslenme hacı çünkü aracı satın alsan bile uçmak için lisansa ihtiyacın olacak. Tüm dünya kullanır Türkiye en son kullanır, kullansana da kötü kullanır böyle teknolojileri. Zaten olay havada olunca trafik kuralları falan hepten değişime uğraması gerekecek ki ölme eşşeğim ölme anca bazı zenginlerin bunu kullandığını görmeye yeter gibime geliyor bu ömür :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!