Menu

Bu Kıyafetle Yaptığınız Spor, 20 Dakikada 3 Saatlik Etki Yapıyor! - ebolax

Yok hacı Apşeypır gibi bir olay değil, kıyafet veriyor elektriği çalıştırıyor kasları.

Kas odaklı taşıdığı elektrotlar ile spor yaparken kaslarınızı çok daha fazla çalıştıran egzersiz kıyafeti Antelope, belirtildiği kadarıyla 20 dakikada 3 saatlik bir etki bırakabiliyor.

Dünyanın en hızlı adamı olarak nitelendirilen Usain Bolt tarafından da aktif olarak kullanılan elektriksel kas stimülasyonu (EMS) üzerine dayanan egzersiz kıyafeti Antelope, diğer benzerleri gibi yakılan kalori vb bilgileri göstermek yerine direkt olarak egzersiz sürecine katkıda bulunuyor. Egzersiz sırasında akıllı telefonlar üzerinden girilen ayarlar ile bütün kas gruplarını çalıştıran ya da belirli kas gruplarına elektriksel sinyaller yollayarak hareket geçiren kıyafet, böylece kısa zamanda çok yüksek performans alınmasına imkan tanıyor ve kablosuz olarak çalışabiliyor olmasıyla hemen her türlü spor dalıyla aktif olarak kullanılabiliyor.

Tabi şimdi bizde erkek adam böyle taytla falan spor yapmaya zor çıkar ama giyersin içine baharda falan kullanırsın hacı için rahat olsun. EMS denen olay bir yerin kırılıp iyileştikten sonra falan uygulanan fizik tedavi sürecinde uygulanan olay tamamen (aylarca fizik tedavi gördüm oradan biliyorum). Elektriksel uyarılarla kasların çalışması ve gelişmesi sağlanıyor. Evet doğru duydunuz! Bu elbiseyi ilk görenin aklına hemen kilo vermek geliyor ama bu elbise ile kas gelişimi de gayet olumlu yönde artıyor.

Kısacası giyecen bunu gidecen basket oynamaya falan akacak kilolar gelişecek kaslar!

Resmi satış fiyatı ve çıkış tarihi belirtilmeyen ürünün tanıtım videosunu buyruun:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!