Menu

Battlefield: Hardline İlk İnceleme Puanları Geldi - ebolax

Dead Space serisinden tanıdığımız Visceral Games‘in geliştirdiği Battlefield: Hardline için ilk inceleme puanları yayınlandı.

Bu sefer senaryo (single player) moduna sağlam abanan Visceral Games, daha önce eleştirilen Battlefield senaryo modlarını unutturacak gibi görünüyor çünkü bence gayet iyi bir iş çıkarmış bu konuda. IGN‘in yapmış olduğu yayında izlediğim kadarıyla konuşuyorum ama oyunu oynamadığım halde film gibi izledim gayet güzeldi single player modu.

Asıl olarak oynadığım mod olan multiplayer konusunda bence eğlenceliden öteye gidemeyen oyun bir süre sonra sıkacağından dolayı satın almak beklemedeyiz Zayanora ekibi olarak.

Destructoid – 6
Polygon – 7
Gamespot – 7
Eurogamer İtalya – 7
The Sixth Axis – 8
Venture Beat – 86

İnceleme puanlarına baktığımız zaman iyi ama o kadar da iyi olmayan bir oyun sonucuna varabiliyoruz.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!