Menu

Star Citizen’dan Muhteşem İçerik Videosu! - ebolax

Oooof hacı oooof! Tam istediğim gibi bir oyun gelecek bunu hissediyorum! :) Özellikle Third Person kamera açısının da olması beni benden aldı.

Wing Commander’ın yaratıcılarından Chris Roberts tarafından yaratılan ve Cloud Imperium Games tarafından geliştirilen Star Citizen, Kickstarter’daki rekor başarısının ardından, 75 milyon dolarlık bütçesiyle yola çıktı ve bana göre harika ilerliyor. Konuyla ilgili oyuncuların bildiği üzere oyun hakkında en çok merak edilen şey, topladığı parayı hak edip edemeyeceği.

Öncelikle uzay araçları ile it dalaşı yapmamızı sağlayan Arena Commander modulü ile oynanışa göz atmamıza izin veren Star Citizen, yakında gelecek olan 1.1 güncellemesi ile birlikte FPS modunu denemeye de izin verecek.

Buyrunuz oyunun çıkışıyla beraber gelecek özellikleri anlatan muhteşem video:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!