Menu

Eski Dungeons & Dragons Yapımcılarından Yeni Oyun; Seven Dragon Saga - ebolax

Dungeons & Dragons oyunları ile bilinen Strategic Simulations Inc.‘ten ayrılan yapımcılar Tactical Simulations Inteactive adlı yeni bir firma kurmuştu ve firma, ilk oyun projesini oyuncuların karşısına çıkardı.

Seven Dragon Saga adlı yeni oyunda altı karakteri yönlendireceğiz. Oyunun hikayesi, halkını kötü güçlere karşı savunmaya çalışan bir imparatorluğun etrafında şekillenecek. Geliştirici ekip oyunda keşfetmeye dayalı ve yan görevlerle çeşitlendirilmiş bir hikayenin yer alacağını belirtiyor.

Sıra tabanlı bir savaş mekaniğine sahip olacak oyun, şu an için PC, Mac ve Linux için geliştirilmekte.

Oyun, Kickstarter üzerinden 450.000 dolar toplamayı hedefliyor.

Destek olurum diyenler için : 
https://www.kickstarter.com/projects/537511454/seven-dragon-saga-by-tactical-simulations-interact

Buyrunuz oyunun Kickstarter videosu da şöyle:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!