Menu

Mortal Kombat X – Johnny Cage Videoları - ebolax

Evet hacı, oyunun geliştiricisi NetherRealm Studios, Johnny Cage karakterine doymamız için birsürü video yayınladı.

Hem Johnny Cage’in senaryo modundan, hem de rakipleri ile dövüşlerinden oluşan videolarda Cage’e ait herşeyi görebiliyoruz. Ayrıca karakterin yapım aşamalarından da görüntüler var. Mesela Johnny Cage karakterinin motion capture’larının (hareket yakalama) nasıl yapıldığını falan izle gari.

Johnny Cage karakterinin aslında Jan Claude Van Damme olacağı ama telif hakları yüzünden anlaşamadıkları ve konuyu değiştirip Mortal Kombat gibi bir oyun ortaya çıkardıklarına halen inanamıyorum.

Mortal Kombat X, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 14 Nisan’da piyasada olacak. Xbox 360 ve PlayStation 3 kullanıcıları için üzgünüz çünkü oyun yaz aylarına ertelendi.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!