Menu

Mortal Kombat X İçin Korku Filmlerinden Tanıdığımız Jason Geliyor! - ebolax

Mortal Kombat X‘un dağıtımcılığını üstlenen Warner Bros, oyunun season pass özelliklerini detaylandırdı.

Yapılan açıklamaya göre paketi satın alan oyuncular fazladan dört karaktere sahip olabilecekler ve bu karakterler arasında 13. Cuma filmlerinden tanıdığımız Jason Voorhees de var.

Bahsedilen dört karakterden ikisinin serinin klasikleşen karakterlerinden olacağı, kalan bir karakterin de süpriz bir isim olacağı belirtiliyor. Açıklanmayan bu üç karakter önümüzdeki dönemlerde oyuncularla paylaşılacak.

Season Pass sahiplerine Mortal Kombat X çıkış yaptığında Ronin Kenshi, Samurai Shinnok ve Jingu Kitana adlı kostümlerin bulunduğu Samurai Pack verilecek.

Season Pass’in fiyatı 25 euro (Steam’de TL olarak değişebilir) olacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!