Menu

Gerçek Hayatta King of Fighters! - ebolax

Mortal Kombat oyunu çıktıktan sonra bir digitize (fotoğrafların dijital hale getirilmesi) oyun furyası başlamıştı ki elimizde Amiga varken biz bile kendi görüntülerimizden oyun yapalım diye hayaller kurardık.

İşte bu hayaller günümüzde iyice coşmuş durumda ve kendi görüntülerinden bir şeyler yapmak artık çocuk oyuncağı sayılıyor (tabi ki profesyonel işler çocuk oyuncağı değil). Amazing LP isimli bir Youtube kullanıcısı da kendisini King of Fighters oyunu içine yerleştirmiş ve gayet de güzel bir iş ortaya çıkarmış.

Aslında kendisini Street Fighter’a da yerleştirdiği video var ama o bunun kadar profesyonel hazırlanmamış muhtemelen çıraklık eseri Street Fighter, ustalık eseri King of Fighters olmuş :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!