Menu

BlizzCon 2015 Biletleri Önümüzdeki Ay Satışta! - ebolax

Oyun aleminin krallarından Blizzard’ın neredeyse her yıl düzenlediği etkinlik BlizzCon, 2015 yılında 6-7 Kasım tarihleri arasında yapılacak ve biletleri önümüzdeki ay (Nisan) satışa sunulacak.

Etkinliğe katılanlar, Blizzard  Entertainment oyunlarının en son versiyonlarını deneme fırsatına erişebilecek, Blizzard eSpor’larının Dünya Finalleri’ni yerinde izleyebilecek ve panellerde Blizzard oyun geliştiricileriyle konuşabilecekler.

Biletler 15-18 Nisan arasında 199 dolardan satışa sunulacak ve etkinlik, Anaheim Kongre Merkezi’nde Los Angeles’ta yapılacak.

Yani bu etkinliğe gitmek için adam öldürebilecek insanlar tanıyorum ama hakkaten Türkiye’den gitmeye kalkmak çok masraflı bir iş.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!