Menu

Warcraft: Armies of Azeroth – Oynanış Videosu - ebolax

Warcraft 3 modellerini Starcraft II modcuları için sunan Blizzard, bu işin meyvelerini toplamaya (beraberinde oyuncularla) başlıyor. Starcraft II modu Warcraft: Armies of Azeroth için ilk oynanış videosu yayınlandı.

StarCraft II’nin Arcade bölümünden ücretsiz olarak yayınlanacak olan Warcraft: Armies of Azeroth’un bu videosunda Alliance tarafından bir oynanış kısmı görüyoruz. Gerçek bir Warcraft oyunu gibi duran modda, Warcraft III üzerine yeni oynanış elementleri eklenmiş durumda.

StarCraft II’nin ücretsiz sürümü Starter Edition’da bile modların bulunduğu Arcade bölümüne ulaşabiliyorsunuz yani bu modu oynamak için para vermenize gerek yok.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!