Menu

Star Citizen, 100 GB Yer Kaplayacak! - ebolax

Hacı iyice b.ku çıktı artık bu işin. Yeni oyunların kapladığı yer konusunun bir sınıra bağlanması gerekiyor artık. Türkiye’deki çoğu oyuncu için Adil Kullanım Kotası’na sahip internetin 1 oyun çektikten sonra bitmesine mi yanalım yoksa oyun kurulduktan sonra yüklemeler için bekleme sürelerinin dellendiğine mi yanalım? (SSD’e kurulu NBA 2K15’de maça başlamak için yarım dakika bekliyorum yiter ya!)

Star Citizen oyunundan “sabit diskte kaplanacak yeri görüyorum ve artırıyorum” açıklaması geldi kısaca.

Kickstarter‘da başlayan yolculuğuna rekor bir destekle devam eden (şimdiden milyon dolarları kazandılar zaten) Star Citizen çıktığında, hikaye görevleri, dilediğimizce gezebileceğimi 125 yıldız sistemi, FPS oynanış ve daha bir çok özellik bizleri bekliyor olacak.

Oyunun yapımcısı Cloud Imperium Games’in yaptığı açıklama da bu kadar özelliğin bir bedeli olduğu yönünde; “Bu derece büyük bir içeriği oyunculara sunmak için ortalama 100GB’lık bir alana ihtiyacımız var.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!