Menu

Project Cars Yine Ertelendi! - ebolax

Hacı bu oyun çıkmayacak galiba ya.

Project Cars, ertelenme serisine bir erteleme daha ekledi (Duke Nukem Forever ile yarışıyor artık) ve geliştirici ekip Slightly Mad Studios, ne yazık ki oyunun bir kez daha ertelendiğini açıkladı.

Project Cars‘ın yeni çıkış tarihi olarak Mayıs ayının ortalarını gösteriyor (Ne yapak kanka inanak mı?). Firma yaptığı açıklamada oyunun %99.9’unun tamamlandığını ancak kalan %0.1 kısmın tahmin etmesi kolay olmayan hatalardan oluştuğunu söylüyor ve bir kez daha oyuncuların Project Cars ile çığır açan bir deneyim yaşayacaklarını belirtiyor.

Ya benim asıl anlamadığım durum oyunun %99.9’u bitmişse sür oyunu sonra patch’lerle halledersin. Eskidendi oyun piyasaya çıktığı gibi kalma durumu artık oyun bitmeden piyasaya çıkıyor, sonra düzeltmeler yapılıyor. GTA V ve Project Cars’ın ertelemelerinin altında başka bir durum var ama bilemiyorum.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!