Menu

Mortal Kombat X İçin Mileena ve Johnny Cage Görselleri Paylaşıldı - ebolax

Amazon (ne alaka ben de anlamadım), Mortal Kombat X‘te yer alacak karakterlere ait görseller paylaştı. Paylaşılan görsellerden, daha önce görselleri yayınlanmamış olan Mileena ve Johnny Cage karakterlerini sizin için seçtik!

Ayrıca NetherRealm Studios, cuma günü oyunun hikayesine daha derinden yaklaşan yeni bir sunum düzenleyeceğini belirtti.

Görsellere baktığımızda Johnny Cage’in yaşlandığını görüyoruz ama halen karizmatik koçum benim! Nerede o taytlı (Mortal Kombat 1) Johnny Cage, nerede şimdiki Johnny Cage.

Mileena desen halen taş hatun kıvamını koruyor ama maskeyi çıkarmadığı sürece taş tabi. Hani kese kağıdını kafasına geçirecen derler ya o hesap.

mkx_johnny_cage

mkx_mileena

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!