Menu

Uncharted 4, 2016’ya Ertelendi! - ebolax

Hoppalaaaa olm daha oyunun çıkmasına aylar vardı, nereden çıktı şimdi bu erteleme haberi? Yani çıkmasına 1-2 ay kala erteleme haberi gelir diye bekliyordum ben zaten. Uncharted 4’ün yanına yaklaşamayacak ne oyunlar ertelendi.

Geçtiğimiz aylarda oynanış videosunu izlediğimiz Uncharted 4, bu senenin sonunda çıkacaktı ancak oyunun geliştiricisi Naughty Dog, serinin yeni oyunu Uncharted 4‘ün 2016’ya ertelendiğini duyurdu.

PlayStation‘ın resmi blog sayfasında bir mesaj yayınlayan oyunun yönetmenleri Bruce Straley ve Neill Druckmann, Naughty Dog’un Uncharted 4’ü oyuncuların en yüksek standartlarına çıkarabilmesi için birkaç aya daha ihtiyaç duyduğunu belirtti. Yapılan yeni açıklamalara göre Uncharted 4’ün yeni çıkış dönemi, 2016’nın bahar ayları olacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!