Menu

Hearthstone: Blackrock Mountain’ın 2 Yeni Kartı Daha Duyuruldu - ebolax

Hearthstone‘a gelecek olan Blackrock Mountain macera modu, PAX East etkinliğinde tanıtılmış ve ön sipariş yapanlara 19 Mart‘ta açılacağı belirtilmişti. Paket içerisinde gelecek olan 31 yeni karttan bazılarından daha önceki yazımızda bahsetmiştik. İşte açıklanan bu kartlara 2 yeni kart daha eklendi.

hearthstone_axe_flinger 

Axe Flinger : Warrior sınıfı için olan ve 4 mana karşılığı oyun alanına sürebileceğimiz Axe Flinger, 2’ye 5 bir kart ve özelliği hasar aldığında aynı hasarı otomatik olarak rakibe yansıtabilmesi. Mana ve özelliklerine baktığımızda istenen bir kart olacağı açık.

hearthstone_lava_shock

Lava Shock : Shaman sınıfı için açıklanan Lava Shock ise bu ek paketin bu sınıf için en önemli kartlarından biri haline gelebilir. Bildiğiniz gibi Shaman sınıfı mana kristallerinde overload yaşatan birçok karta sahip. Ortaya çıkan ve dilediğiniz rakibe 2 hasar vuran bu kart sahip olduğunuz tüm overload problemini ortadan kaldırıyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!