Menu

Yeni Angry Birds Oyunu Under Pigstruction Geliyor - ebolax

Arkadaş oyuncular oyundan sıkıldı ama adamlar oyunu yapmaktan sıkılmadı ya.

Angry Birds serisi ile büyük bir başarı yakalayan ve dev bir firma haline gelen Rovio, başka bir oyun fikri bulamadığından dolayı Angry Birds serisine yatırım yapmaya devam ediyor.

Angry Birds Under Pigstruction adındaki yeni Angry Birds oyunu, serinin tasarım olarak yenilenmiş ve oynanış olarak da biraz optimize edilmiş hali. Sapan arkasında sıraya geçen kuşlar yerine bu kez ekranın alt kısmına kart şeklinde sıralanan ve istediğinizi seçebileceğiniz kuşlar mevcut.

Ayrıca oyun başlangıcında bazı büyüler de seçebiliyorsunuz. Altın ördek yağmuru oyuncuya ücretsiz veriliyor. Bunun haricinde çığ, fırtına gibi büyüler mevcut. 270 seviye içerecek olan oyunda Arena modunda oyuncular birbirleri ile de mücadele edebiliyor. Oyun şu anda Kanada Appstore‘unde testlere başladı ve ücretsiz olarak çıkacak.

Ahanda oyun şöyle birşey:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!