Menu

Killer Instinct’in Yeni Japon Korku Filmi Karakteri; Hisako - ebolax

PAX East etkinliğinde Killer Instinct tarafından da haberler geldi ve Killer Instinct: Season 2‘de yer alacak yeni bir karakter duyuruldu. Geliştirici ekip Iron Galaxy, PAX East’te düzenlediği sunumda Hisako adlı yeni karakteri oyunculara gösteriverdi.

Hisako, bildiğin Japon korku filmlerinde (Garez, Halka gibi) gördüğümüz ana korku karakterleri gibi siyah, düz ve uzun saçlara sahip ve kanlı beyaz elbisesiyle oyunu karanlıkta oynatmayacak cinsten bir karakter olmuş. Videoda karakterin hareketlerinin gösterildiği oynanış görüntüleri yer alıyor.

Bu karakterin yanında bir de oyuna eklenecek Shadows modu tanıtıltı. Tekken‘den araklanmış bu modda oyun, sizin oynayış tarzınızı analiz edecek ve tıpkı sizin gibi davranan bir karakteri diğer gerçek oyuncuların karşısına çıkaracak.

Yeni mod ve karakter Nisan ayında geliyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!