Menu

Bir Kişi Daha Oyun Oynarken Hayatını Kaybetti! - ebolax

Ya arkadaş son zamanlarda böyle haberler amma sıklaştı ha! Dikkat edin olm kaptırmayın oyunlara kendinizi bu kadar.

24 yaşındaki Wu Tai, 19 saatlik World of Warcraft maratonunun sonunda hayatını kaybetti. İnternet kafede yaşanan olayda Tai’nin arkadaşları onun bir anda öksürmeye başladığını fark ettiler. Öksürükleri kesilmeyen Tai’ye verilen mendilin üzerinde kan gören arkadaşları, iyi olup olmadığını sormuşlar ve genç adam iyi hissettiğini söylemiş.

wow_oynarken_hayatini_kaybetti

Yine de kafe sahipleri durumdan endişelenip ambulans çağırmış ama ikinci bir kriz, ambulans olay yerine varmadan Tai’nin ölümüne yol açmış.

Tabi ki Wu Tai’nin ölümüne WoW yol açtı demek saçma olur ama Tai, inanılmaz hasta olmasına rağmen ve dinlenmesi gerekmesine rağmen 19 saat WoW oynamış ve genel olarak oyun bağımlılığı burada dikkat edilmesi gereken konu.

Herhangi bir şeyin sağlığınızdan önemli olmadığının farkında yaşamanız gerekiyor bu böyle biline.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!