Menu

Magic the Gathering’in Yeni Oyunu Magic Duels: Origins Ücretsiz Geliyor! - ebolax

Yeni Magic the Gathering oyunu hakkında yeni bilgiler geldi. Magic Duels: Origins ismine sahip olacak olan oyun, ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

Oyunun yapımcısı Wizards of the Coast, bu kararın Blizzard‘ın rakip oyunu Hearthstone‘un (ücretsiz) başarısından etkilenerek verdiklerini belirtiyor. Magic Duels: Origins, Temmuz ayında Xbox One, PC ve iPad için çıkışını yapacak. Senenin sonunda da PlayStation 4‘e gelecek.

Yapım, her hafta yenilenen görev sistemi, yapay zekaya karşı tek kişilik modu (yıllardır iyi geliştirdiler) ve yeni Deck Builder sistemiyle bakalım kendisine hasta olan oyuncuları yine mutlu etmeyi başarabilecek mi?

Buyrunuz oyunun resmi trailer’ı da bonus sizlere!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!