Menu

Mad Max Oyunu Nasıl Yapılıyor? (video) - ebolax

15 Mayıs‘ta vizyona girecek olan yeni Mad Max filmi Mad Max: Fury Road‘un tekrar akıllara getirdiği Mad Max çılgınlığını fırsat bilen Avalanche Studios, Mad Max isimli oyunun çalışmalarına başladı ve açık dünya oynanışına sahip olacak oyunun geliştirilme sürecini konu alan bir geliştirici günlüğü videosu paylaştı.

Yayınlanan bu videoda geliştirici yorumlarının yanında oyuna ait bazı oynanış görüntülerini de görebilirsiniz. Geliştirici ekip, eski filmlerin ve yeni filmin dünyasını oyuna yansıtmaya çalışmış. Özellikle araba savaşlarının oldukça güzel olacak gibi görünüyor.

Mad Max, 1 Eylül‘de PC, PS4, SteamOS, ve Xbox One için çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!