Menu

Rock Band 4, Yeni Nesil İçin Geliyor! - ebolax

Bir dönemi kasıp kavuran ve ilk olarak Guitar Hero ile çıkmış olan müzik oyunları tekrar popüler olmak istiyor.

Harmonix,  Rock Band serisinin yeni oyunu Rock Band 4‘ü, yeni nesil konsollar olan PlayStation 4 ve Xbox One için duyurdu.

Tamamen yeni bir oyun motoruyla geliştirildiği belirtilen Rock Band 4 oyununda, eski Rock Band aksesuarlarınızı kullanabileceksiniz. Bunun yanında eski Rock Band oyunlarında oluşturduğunuz içerikleri ve satın aldığınız DLC’leri Rock Band 4’e aktarabileceksiniz.

rock_band_4_guitar

Tabi ki oyun için yeni enstrumanlar da geliştiriliyor (üstte yeni gitarı görebilirsiniz). Ayrıca MadCatz firması da, Rock Band 4 için gitar aksesuarları geliştirdiğini ve bu aksesuarların PAX festivalinde oyunculara tanıtılacağı belirtti. Oyun hakkında yeni bilgiler Mayıs ayında oyuncularla paylaşılacak.

Yapımcı ekibin, Rock Band 4 için yayınladığı yapımcı günlüğünü izleyiverin gari.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!