Menu

Valve, Source 2 Oyun Motorunu Nihayet Duyurdu! - ebolax

Valve, yeni oyun motoru Source Engine 2’yi GDC 2015’te nihayet duyurdu.

Kaynak kodları açık olarak geliştirilen proje sayesinde oyun motorunu kullanan birçok bağımsız yapımcı görebileceğiz.

“Source 2’yi geliştiricileri düşünerek, bedava olması için yapıyoruz. Bu duyurumuz Epic ve Unity’nin kullanıma açılmasından sonra, özellikle PC’nin gelecekteki üstünlüğünü şimdiden kanıtlıyor.”

Tabi Valve’ın yeni oyun motorunu duyurmasıyla beraber bütün oyuncular aynı oyunu düşündü; Half-Life 3… Ne yazık ki şimdilik oyun hakkında net bir bilgi yok elimizde ama Source 2′, geliştirmişken Half-Life 3’ü geliştirmemek ayıp olur bence :)

Baya bir zaman önce Source 2 motoru kullandığı iddia edilen Left 4 Dead 3 görselleri paylaşılmıştı (kapak görseli bunlardan biri). Şahsen Left 4 Dead hastası biri olarak L4D3 çıksa havada kaparım hacıııı!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!