Menu

World of Warcraft’ta Altın ile Oyun Süresi Satın Almaca - ebolax

Blizzard, çok yakında World of Warcraft oyuncularına, oyunda kazandıkları para ile kendilerine aylık oyun süresi satın alabileceklerini duyurdu. Duyurulan WoW Token sistemi yakında aktif olacak ve bu sayede oyun sürenizi kazandığınız paralarla genişletebileceksiniz.

Sistem çalışmaya başladıktan sonra oyuncular, oyun içi mağazadan gerçek parayla Wow Token’ı (jeton) satın alabilecekler ve bu token’ları oyun içi Auction House’ta altın karşılığında satabilecekler. Alınan token’lar, onu gold karşılığında satın alan oyuncuların hesaplarına bağlanacak ve oyuncular bu token’larla 30 günlük oyun süresi satın alabilecekler.

Blizzard, bu sistemle oyuncuların kara borsadan, 3. Parti şirketler aracılığı ile oyun içi altın satın almasını önlemek ve satışları güvenli bir alana taşımak istiyor. Oyuncular token’lar için kafalarına göre bir ücret belirleyemeyecekler. Bu ücretler Blizzard’ın uygun gördüğü bir formül üzerinden alışverişe aktarılacak ve fiyat artışları da arz talebe göre belirlenecek.

Yeni sistemi getirecek yama için kesin bir tarih henüz verilmedi.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!