Menu

Trine 3: The Artifacts of Power Geliyor! - ebolax

Olm o değil de Trine 2’i aldık da oynamadık ya la. Zayanora ekibi olarak Trine’ı çılgın bir gece sonucunda bitirmiştik ve Trine 2 için and içmiştik!.. ama olmadı.

Frozenbyte Games tarafından geliştirilen başarılı seri Trine’ın üçüncü ve yeni oyunu Trine 3: The Artifacts of Power duyuruldu. Oyun sistemi ve özellikle grafikleri ile gönüllere taht kurmuş serinin yeni oyunu, PC, PS3, PS4, Mac, Wii U, Linux ve NVIDIA Shield gibi bir çok farklı platformda çıkışını gerçekleştirecek.

Muhteşem grafiklere sahip bir video ile duyurusunu yapan Trine 3: The Artifacts of Power‘ın bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceği açıklandı. Ayrıca seride ilk defa 3. boyut da oynanışa etki edecek. Bazı sahnelerde 2 boyutlu düzlem yerine oyun doğrudan 3. boyuta geçiyor.

Buyrun oyun içi görüntülerin de yer aldığı muhteşem duyuru fragmanı:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!