Menu

Mobil Platformun En Büyük Fuarı, MWC 2015 Başlıyor! - ebolax

Galaxy S6 ve HTC One (M9) gibi bombaların görücüye çıkacağı, mobil konusundaki en büyük fuar olan Mobile World Congress (MWC) 2015, 2 Mart tarihinde başlıyor!

Yüzlerce firmanın ürünlerini sergilediği ve tanıtımların yapıldığı Mobil Dünya Kongresi, yılın belki de en önemli mobil etkinliği. Barcelona’da ilk olarak “GSM World Congress” adıyla 1987‘de ortaya çıkan fuar, bugüne kadar büyüklü küçüklü birçok tanıtıma sahne oldu.

Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2, Xperia Tablet Z, HTC One X, Nokia X, Nokia Lumia 720 gibi cihazlar, önceki senelerde  ilk kez MWC’de tanıtılmıştı yani eğer mobil konusunda ilgiliyseniz, bu fuar kesinlikle kaçırmamanız gereken etkinliklerin başında geliyor.

MWC 2015, resmi olarak 2 Mart – 5 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. 1 Mart‘taki ön-tanıtımda ise bizi iki büyük tanıtım bekliyor. Bu tanıtımlar, HTC ve Samsung tarafından yapılacak ve büyük ihtimalle HTC’nin 2015 amiral gemisi HTC One M9 ve Galaxy S6 ortaya çıkacak.

Bunların yanında HTC’nin akıllı saati, Huawei, Honor, Motorola, Oppo, ZTE gibi üreticilerden bir Project Ara cebinin geldiğine şahit olabiliriz. Ne yazık ki Xperia Z4 ve LG G4 cihazlarının MWC 2015’de görünmesi beklenmiyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!